O Nás

Dôvody, prečo práve MY:

Naše silné stránky

Všetko pod jednou strechou

Ponúkame kompletný balík služieb, ktoré zahŕňajú poradenské, dodávateľské, projektové, revízne a montážne služby. Našimi hlavnými devízami sú serióznosť, jednanie na rovinu, ústretovosť, výber kvalitných výrobkov a materiálov, spoľahlivosť obchodných partnerov a profesionalita v rámci nami poskytovaných služieb. V našej firme nájdete mnohoročné skúsenosti a odborný prístup, vďaka ktorému sme pre vás vhodná voľba.

Výkonné činnosti COME-WORKS s.r.o.

Abstract View of Urban Scene and Skyscrapers

Zameranie

Aktuálne zamestnávame vyše 100 zamestnancov, z ktorých všetci sú skúsenými odborníkmi vo svojom odbore. Naši zamestnanci sa vyznačujú vysokou mierou profesionality, prozákazníckym prístupom a najvyššou mierou zodpovednosti. Aj preto nám dôveruje čoraz viac klientov, ktorí sú s našou prácou a službami nadmieru spokojní.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je predaj tovarov pre inžinierske siete v oblasti vodovodov, plynovodov, kanalizácie a odvodnenia.Naša dynamická a stále sa rozrastajúca firma sa teda špecializuje predovšetkým na farmaceutický,  hutnícky, energetický a strojárenský priemysel, stavebný priemysel, drevársky priemysel, montovanie okien, montovanie konštrukcii, elektroinštalačný priemysel. Vo všetkých daných oblastiach sme na slovo vzatí profesionáli, na ktorých sa môžete vždy spoľahnúť.

Construction Safety Glasses

Bezpečnosť

Jednou z najdôležitejších spoločenských zodpovedností spoločnosti je ubezpečenie, že každý, kto pracuje pre COME-WORKS s.r.o. má zaistené podmienky, aby mohol svoju prácu vykonávať bezpečne.
Spoločnosť COME-WORKS s.r.o. má v rámci integrovaného systému riadenia zavedený a certifikovaný systém riadenia bezpečnosti práce a ochrany zdravia pri práci podľa špecifikácie OHSAS 18001. V rámci systému dozerajú na postupy prác a vykonávajú kontrolu dokumentov špecialisti BOZP, ktorí tiež sledujú procesy realizované subdodávateľmi s dôrazom na dodržiavanie všetkých pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Neoddeliteľnou súčasťou je ochrana životného prostredia a ochrana pred požiarmi.

Firemné údaje

COME WORKS s. r. o.
IČO:  51230143
DIČ:  2120640093
Kalnická cesta 3506/8A, 934 01 Levice

Hľadať na stránke

Vyhľadať