Medzinárodná Stavebná Firma

Naše projekty O nás
O firme COME WORKS
Logo Icon

Nestaviame len konštrukcie; budujeme budúcnosť.

Ako popredná medzinárodná stavebná spoločnosť sme hrdí na to, že dodávame špičkové stavebné projekty s najkvalitnejším personálom. Náš záväzok k dokonalosti a inováciám nás posunul do popredia stavebného priemyslu, vďaka čomu sme hlavným partnerom pre projekty vyžadujúce presnosť, odbornosť a spoľahlivosť.

About Left

Odbornosť, ktorá hovorí za všetko

Spolupracujeme len s odborníkmi v príslušných odvetviach, to znamená, že garantujeme kvalitu a profesionálne a včasné prevedenie našej práce. Či už sú to odborníci na montážne a zámožcnícke práce, alebo zváranie, prioritou je profesionálna realizácia všetkých objednávok.

Naše služby
About Right

Projekty COME WORKS

Prezentácia globálnej stavebnej dokonalosti

V COME WORKS je naše portfólio projektov dôkazom nášho záväzku ku kvalite, inováciám a dokonalosti v medzinárodnom stavebnom prostredí. Od základných lúčov infraštruktúry až po špičkovú integráciu automatizovaných systémov, naše projekty odrážajú hĺbku našej odbornosti a šírku našich schopností. Ponorte sa do našej rozmanitej škály projektov a zistite, ako nielen staviame budovy; formujeme budúcnosť stavebníctva.

Vienna Schwechat Office Park 4

Administratívna budova letiska vo Viedni.

Mercedes-Benz

Untertürkheim, DE

Meyer Burger GmbH

Fritz EGGER GMBH & CO.

Sankt Pölten, AT

Infineon

Villach

Novartis, Switzerland

Octapharma

Terminal 3

Vienna Schwechat Airport

Pripravujete sa na nový projekt?

Poďme spolu vybudovať niečo skvelé!

Spojte sily so spoločnosťou COME WORKS, s.r.o. a prineste do svojho ďalšieho stavebného projektu bezkonkurenčné odborné znalosti, inovácie a spoľahlivosť.

Spoločne vybudujme budúcnosť

Prečo spolupracovať s firmou COME WORKS?

Timeline Timeline Timeline
Medzinárodné projekty S projektmi po celom svete prinášame medzinárodné štandardy s lokalizovaným prístupom ku každej práci.
Inovácie Zostať v popredí stavebných technológií a metodológií nám umožňuje ponúkať riešenia, ktoré sú nielen efektívne, ale aj revolučné.
Kvalitný a kvalifikovaný personál Veríme v silu našich ľudí. Náš tím odborníkov je našou najväčšou devízou a investujeme do ich rastu, aby sme neustále zlepšovali výsledky našich projektov.
Odborníkov
0 +
Projektov
0 +
Naše služby

Služby ponúkané spoločnosťou COME WORKS:

Váš partner v oblasti stavebníctva V COME WORKS poskytujeme komplexný balík stavebných služieb prispôsobených tak, aby vyhovovali rôznorodým potrebám našej medzinárodnej klientely. Naša oddanosť kvalite v kombinácii s našimi odbornými znalosťami v špecializovaných stavebných disciplínach nás stavia do pozície vedúceho partnera pre projekty akéhokoľvek rozsahu. Objavte našu škálu služieb navrhnutých tak, aby do vašich stavebných projektov priniesli presnosť, efektivitu a inováciu.

Icon
Montážne práce

V našich projektoch montážnych prác je prvoradá presnosť. Či už ide o montáž skeletu nového obchodného komplexu alebo o zložitý rámec priemyselných strojov, COME WORKS poskytuje presnosť a dokonalosť.

Icon
Zváračské práce

Naše zváračské projekty podčiarkujú presnosť a zručnosť našich certifikovaných odborníkov na zváranie. V COME WORKS sme hrdí na našu schopnosť riešiť zložité problémy zvárania, pričom zabezpečujeme štrukturálnu integritu a trvanlivosť každého zvaru.

Icon
Oceľové konštrukcie

Oceľové konštrukcie sú chrbtovou kosťou modernej infraštruktúry. Poskytujeme komplexné služby v oblasti oceľových konštrukcií, montáž, so zameraním na pevnosť, flexibilitu a inováciu.

Icon
Automatizácia v stavebníctve

Špecializujeme sa na automatizáciu, integrujeme špičkovú technológiu do našich stavebných projektov, optimalizujeme prevádzku, znižujeme náklady a zvyšujeme bezpečnosť.

Icon
Odvetrávané fasády

Špecializujeme sa na odvetrávané fasády, ktoré spájajú estetiku, energetickú účinnosť a odolnosť. Náš inovatívny prístup ku konštrukcii fasád nielen zlepšuje vzhľad budovy, ale tiež výrazne zlepšuje tepelný výkon, čím vytvára zdravšie a pohodlnejšie vnútorné prostredie.

Icon
Výkopové práce

Naša služba výkopových prác pripravuje pôdu pre stavebné projekty, ktoré obstoja v skúške času. S využitím najnovších technológií a metód naši kvalifikovaní profesionáli zabezpečia, že každá výkopová práca bude vykonaná precízne a efektívne.

Certifikáty