Prehľad projektu

Zámočnícke práce

V COME WORKS sme hrdí na to, že môžeme vyzdvihnúť jeden z našich popredných projektov, montážne práce na Vienna Airport Office Park 4. Tento ambiciózny projekt nielenže dokazuje našu odbornosť v oblasti výstavby a montáže vo veľkom meradle, ale je tiež dôkazom nášho záväzku poskytovať dokonalosť v stanovenom časovom rámci.

Schwechat Airpot, AT

Miesto Projektu

3 Roky

Dĺžka Projektu

3Q / 2022

Dokončenie Projektu

Prehľad Projektu

Vienna Airport Office Park 4 je špičkový kancelársky komplex navrhnutý tak, aby vyhovoval moderným potrebám podnikov s dôrazom na udržateľnosť a inovácie. Naša úloha v montážnych prácach tohto projektu trvala tri roky, počas ktorých sme mali za úlohu zložitú montáž konštrukčných prvkov, inštaláciu najmodernejších systémov a zabezpečenie bezproblémovej integrácie technológie do štruktúry budova.

Náš tím priniesol k stolu bezkonkurenčnú odbornosť a odhodlanie, pričom sa orientoval v zložitosti projektu takéhoto rozsahu. Montážne práce si vyžadovali starostlivé plánovanie a presnosť, od konštrukčnej oceľovej konštrukcie až po sofistikované mechanické, elektrické a inštalatérske (MEP) systémy, ktoré tvoria chrbticu prevádzky budovy. Konštrukčná montáž: Na zostavenie konštrukčných komponentov sme použili pokročilé techniky a materiály, čím sme zaistili odolnosť a bezpečnosť Technologická integrácia: Zabezpečili sme, že budova bola vybavená najnovšou technológiou, vďaka čomu je to inteligentný a energeticky efektívny kancelársky priestor.
Blog
Blog
Blog Bottom
  • Konštrukčná montáž: Na zostavenie konštrukčných komponentov sme použili pokročilé techniky a materiály, čím sme zaistili odolnosť a bezpečnosť
  • Technologická integrácia: Zabezpečili sme, že budova bola vybavená najnovšou technológiou, vďaka čomu je to inteligentný a energeticky efektívny kancelársky priestor.

Tags: